Наші переваги

Наші переваги

Наші переваги

1
info

Завдяки регулярному оновленню рухомого складу, його своєчасному технічному обслуговуванню та проведенню планових ремонтів, технічні поломки під час рейсу зведені до мінімуму. У зв’язку з цим ресурс Замовника буде доставлений вчасно і АЗС або їх мережа не буде простоювати в очікуванні ресурсу.

2
info

Компанія «MATONI» є однією з перших компаній в Україні в галузі перевезень СВГ, тому ми пропонуємо Замовникам, у першу чергу свій величезний досвід, який відрізняється від досвіду приватних перевізників з кількістю авто від 1 до 3 шт.

3
info

Внаслідок більш низьких адміністративних і виробничих витрат названі компанії часто пропонують нижчу вартість перевезення. При цьому найбільш вразливим місцем такого роду перевізників, як правило, є відсутність адекватної системи внутрішнього контролю і саме тому озвучена низька вартість рейсу не є остаточною для Замовника, оскільки спокуса більше заробити з рейсу призводить до різного роду маніпуляцій з обсягами завантаження/вивантаження ресурсу і в результаті Замовник оплачує як мінімум ту ж ринкову вартість перевезення, а іноді і вище за ринкову вартість, не кажучи вже про те, що в багатьох випадках такі перевізники бажаючи заощадити порушують елементарні вимоги техніки безпеки перевезення небезпечних вантажів, що взагалі ставить під загрозу ресурс Замовника. Існуюча система контролю в компанії «MATONI» заснована на кращих світових традиціях в галузі і має 3 рівня: щодня водія контролюють логіст і механік нашої компанії, їх в свою чергу контролює директор. Саме такий підхід дозволив нашій компанії напрацювати позитивну багаторічну репутацію стабільної транспортної компанії.

Читати далі
4
info

Також на відміну від приватних перевізників і дрібних компаній ми пропонуємо Замовникам документообіг в рамках існуючого законодавства, що в свою чергу мінімізує можливі ризики при перевірці контролюючими органами.

5
info

Замовник має можливість підключитися до нашої системи відстеження авто по GPS і таким чином в режимі реального часу контролювати маршрут пересування свого ресурсу, час, коли газовоз став під завантаження/вивантаження, заїхав/виїхав з митниці і т.д. Крім того, компанія «MATONI» пропонує своїм Замовникам архів маршрутів пересування по виконаній роботі, включаючи можливість моніторингу і формування необхідної інформації в табличні масиви або звіти за кількістю завантаження/вивантаження, щільності газу, температури при завантаженні/вивантаженні та ін.

Наша цінова політика

Своїм Замовникам компанія «MATONI» пропонує гнучкі тарифи на транспортні послуги за принципом більше їдеш – менше платиш за кілометр або за тонну.

Основні принципи розрахунку вартості фрахту:
  • 1-2 рейси – мінімальна знижка від 3% і вище в залежності від обсягу і кількості задіяних авто для нових Замовників;
  • 1 місяць – Замовник орендує авто на місяць – від 5% і вище в залежності від обсягу і кількості задіяних авто;
  • На 1 сезон – Замовник орендує авто на сезон – від 10% і вище в залежності від обсягу і кількості задіяних авто.
Переваги поставок LPG автотранспортом:
  • Мобільність, швидка оборотність і швидкість у порівнянні із залізничним транспортом;
  • Більш низька вартість перевезень в прикордонні області України у порівнянні із залізничним транспортом;
  • Можливість прогнозування і планування на короткий період, особливо при коливаннях закупівельних цін на LPG;
  • Відсутність витрат на зберігання;
  • Можливість розділити вантаж для різних споживачів (опція продаж LPG в літрах);
  • Коригування маршруту в дорозі: зміна точок вивантаження;
  • Вибір умов доставки: ГНС, перекачування з автоцистерни в автоцистерну, доставка з розливом по точках вивантаження – АЗС (АГЗП, АГЗС) чи інший кінцевий споживач (дистрибуція).